Závody a výsledky zima

Sezóna 2018/2019

Kalendář závodů Krušnohorského pohárku 2018/2019 jsou k nahlédnutí zde.
Kalendář závodů Leki cupu 2018/2019 jsou k nahlédnutí zde.

Konečné pořadí Krušnohorského pohárku 2018/2019:
U8 Verča - 2.místo, Zuzka - 7.místo, Terezka - 9.místo, Viky - 10.místo, Tobík - 9.místo
U10 Eliška - 4.místo, Nelča - 6.místo, Libuška - 10.místo
U12 Kuba - 2.místo, Ládík - 15.místo
Kompletní výsledky naleznete zde.

10.3. 2019 Krušnohorský pohárek - Bublava obří slalom
U8 Verča - 1.místo, Terezka - 4.místo
U10 Eliška - 2.místo, Nelča - 5.místo
U12 Kuba - 4.místo
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

9.3. 2019 Krušnohorský pohárek - Neklid obří slalom
U8 Verča - 4.místo, Terezka - 7.místo, Tobík - 7.místo
U10 Eliška - 4.místo, Nelča - 8.místo, Libuška - 12.místo
U12 Kuba - 2.místo, Vládík - 17.místo
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

24.2. 2019 Krušnohorský pohárek - Klínovec obří slalom
U8 Tobík - 3.místo
U10 Nelča - 6.místo, Eliška - 7.místo, Libuška - 11.místo
U12 Kuba - 2.místo, Vládík - 12.místo
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

16.2. 2019 Leki cup - Paseky n. Jizerou obří slalom
U8 Verča - 14.místo
U10 Nelča - 16.místo
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

3.2. 2019 Krušnohorský pohárek - Klíny obří slalom
U8 Verča - 4.místo, Zuzka - 5.místo
U10 Eliška - 5.místo, Nelča - 6.místo, Libuška - 8.místo
U12 Kuba - 1.místo, Vládík - 9.místo 
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

2.2. 2019 Krušnohorský pohárek - Pyšná obří slalom
U8 Zuzka - 1.místo, Verča - 2.místo, Viky - 4.místo, Terezka - 5.místo
U10 Nelča - 4.místo, Eliška - 5.místo, Libuška - 10.místo
U12 Vládík - 6.místo, Kuba - 9.místo
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

20.1. 2019 Krušnohorský pohárek - Bublava obří slalom
U8 Verča - 2.místo, Zuzka - 5.místo
U10 Nelča - 6.místo, Libuška - 9.místo, Eliška - 10.místo
U12 Kuba - 3.místo
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

19.1. 2019 Krušnohorský pohárek - Potůčky obří slalom
U8 Viky - 2.místo, Verča - 3.místo, Zuzka - 5.místo, Tobík - 6.místo
U10 Nelča - 7.místo, Eliška - 10.místo, Libuška - 14.místo
U12 Kuba - 3.místo
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

12.1. 2019 Leki cup - Ještěd obří slalom
U8 Verča - 8.a 9.místo
U10 Nelča - 16. a 23.místo, Eliška - 20. a 21.místo
U12 Kuba - 16. a 19.místo
Kompletní výsledky závodu naleznete pro U8 a U10 zde a zde, pro U12 zde a zde.

5.-6.1.2019 Rokytnice n. Jizerou - Leki Cup
U8 Verča - 2x 3.místo 
U10 Eliška - 22.místo, Nela - 26. a 22.místo
U12 Kuba - 22. a 12.místo
Kompletní výsledky sobotního závodu jsou rozděleny na dívky a chlapci, a nedělní závod stejně na dívky a chlapci.

3.-6.1.2019 UKZ
Říčky v O.H. - UKZ SG - Tom - 50.místo
Říčky v O.H. - UKZ SG - Tom - 50.místo
Kompletní výsledky čtvrtečního závodu jsou zde a pátečního závodu zde
Pec p.S. - UKZ SL - Tom - zrušeno
Pec p.S. - UKZ GS - Tom - 23.místo
Kompletní výsledky nedělního závodu jsou zde.

15.-18.12.2018 Kouty - UKZ 2018/2019
U14 Tom - SL - 32.místo, GS - 37. a 41.místo

9.6. 2018 Krušnohorský pohárek 2. - Bublava duatlon
U12 Kuba - 1.místo
U14 Tom - 3.místo
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.


Sezóna 2017/2018

Kalendář závodů Krušnohorského pohárku 2017/2018 jsou k nahlédnutí zde.

18.03. 2018 Krušnohorský pohárek 8. - Telnice kombinovaný závod SL+GS (finále)
U8 Eliška - 1.místo, Verča - 5.místo
U10 Nelča - 9.místo ; Kuba - 1.místo
U12 Tomík - 7.místo

Kompletní výsledky závodu zde.

17.03. 2018 Krušnohorský pohárek 11. - Bublava GS
U8 Libuška - 3.místo, Eliška - 4.místo, Verča - 5.místo ; Tobík - 8.místo
U10 Nelča - 19.místo ; Kuba - 1.místo, Mates - 12.místo
U12 Tomík - 3.místo

Kompletní výsledky závodu naleznete zde.  

04.03. 2018 Krušnohorský pohárek 13. - Klínovec GS
U8 Verča - 3.místo, Libuška - 5. Místo
U10 Nelča - 10.místo ; Kuba - 4.místo
U12 Tomík - 7.místo, Ládík - 12.místo

Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

03.03. 2018 Krušnohorský pohárek 12. - Fichtelberg GS s prvky crossu
U8 Verča - 6.místo(CZ)
U10 Nelča - 12.místo(CZ) ; Kuba - 3.místo(CZ)
U12 Tomík - 4.místo(CZ), Ládík - 8.místo(CZ)

Kompletní výsledky závodu naleznete zde.  

24.02. 2018 Krušnohorský pohárek 10. - Potůčky GS
U8 Verča - 3.místo, Libuška - 4. Místo
U10 Nelča - 15.místo ; Kuba - 2.místo , Mates - 12.místo
U12 Tomík - 2.místo

Kompletní výsledky závodu naleznete zde.  

18.02. 2018 Krušnohorský pohárek 9. - Klíny GS
U8 Libuška - 4. Místo
U10 Nelča - 13.místo ; Kuba - 1.místo
U12 Tomík - 2.místo

Kompletní výsledky závodu naleznete zde.  

21.01. 2018 LEKI cup 2. - Zásada GS
U8 Verča - 7.místo, Eliška - 14. místo

Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

20.01. 2018 LEKI cup 1. - Zásada GS
U8 Eliška - 7.místo, Verča - 8. místo

Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

14.01. 2018 Krušnohorský pohárek 7. - Neklid GS - Karásek
U8 Verča - 3.místo, Eliška - 8. Místo, Viki - 10.místo, Zuzka - 13.místo ; Tobík - 15.místo
U10 Nelča - 23.místo ; Kuba - 1.místo , Mates - 14.místo
U12 Tomík - 8.místo , Ládík - 24.místo

Kompletní výsledky závodu naleznete zde.  

13.01. 2018 Krušnohorský pohárek 6. - Klínovec GS - U Zabitýho
U10 Nelča - 17.místo ; Kuba - 9.místo, Mates - 19.místo
U12 Tomík - 23.místo

Kompletní výsledky závodu naleznete zde

7.10. 2017 Krušnohorský pohárek 5. - Klínovec Cross
U8 Eliška 2. Místo, Verča - 4.místo
U10 Nelča 6.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde

9.9. 2017 Krušnohorský pohárek 3. - Karlovy Vary kondiční testy
U10 Kubík- 3.místo
U12 Tomík - 7.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde


Sezóna 2016/2017

Kalendář závodů včetně výsledků v kategoriích U8, U10, U12

8. 1. 2017 Krušnohorský pohárek 3. - U Zabitýho 
U8 Eliška 3.místo, Nelča 5. Místo 
U10 Mates 5.místo

9.1. 2017  Krušnohorský pohárek 4. - Slalomák
U8 Nelča 6.místo, Eliška 7. Místo
U10 Kubík 4.místo, Mates 7. místo
U12 Tomík 3. Místo

21. 1. 2017   Krušnohorský pohárek 5. - Potůčky
U8 Eliška 4.místo, Verča 8.místo, Nelča 11.místo
U10 Kubík 3.místo, Mates 8.místo, Vládík 9.místo 
U12 Tomík 3.místo, Radka 12.místo

22. 1. 2017  Krušnohorský pohárek 6. - Neklid
U8 Nelča 6.místo, Eliška 7.místo, Verča 8.místo
U10 Kubík 2.místo, Mates 7.místo, Vládík 11.místo
U12 Tomík 2.místo

11. 2. 2017   Krušnohorský pohárek 7. - Telnice
U8 Nelča 6.místo, Eliška 7.místo, Verča 8.místo, Tobík 11.místo 
U10 Kubík 2.místo, Mates 5.místo, Vládík 6.místo 
U12 Tomík 5.místo

12. 2. 2017  Krušnohorský pohárek 8. - Klíny
U8 Nelča 5.místo, Eliška 6.místo, Verča 8.místo, Šárka 9.místo, Tobík 13.místo 
U10 Kubík 2.místo, Mates 6.místo
U12 Tomík 4.místo

4. 3. 2017  Krušnohorský pohárek 9. - Bublava
U8 Verča 5.místo, Nelča 6.místo, Eliška 14.místo, Tobík 10.místo 
U10 Kubík 2.místo, Mates 7.místo, 
U12 Tomík 4.místo

Sezóna 2016/2017

Akce pořádané naším lyžařským klubem:

Veřejný závod pro děti 19.2.2017 
Výsledky tohoto závodu jsou k dispozici zde. 

Večerní lyžařská liga 2017:
Již tradičně náš klub pořádá každý čtvrtek seriál závodů v našem domovském Skiareálu Pyšná.
Veškeré detaily týkající se tohoto seriálu závodů včetně výsledků jsou zde.

Kompletní výsledky
Krušnohorský pohárek 2016/2017

Celkové výsledky našich závodníků v Krušnohorském pohárku:

U8: Nelča 4.místo, Eliška 5.místo, Verča 7.místo, Šárka 14.místo, Tobík 11.místo
U10: Kubík 2.místo, Mates 5.místo
U12: Tomík 4.místo