Závody a výsledky INLINE

Kalendář závodů sezóny 2018 najdete zde

3.6.2018 Turnov - inline slalom

U10 Eliška - 2.místo, Libuška - 3.místo, Verča - 4.místo, Šárka - 5.místo ; Kuba - 5.místo, Hubert - 6.místo
U12 Adéla - 7.místo ; Tom - 3.místo, Ládík - 4.místo
U14 Mája - 1.místo
ženy Pavla - 3.místo, Nikča - 4.místo
masters Tomáš - 1.místo, Míra - 3.místo, Honza - 4.místo, Petr - 5.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

2.6.2018 Turnov - inline slalom

U10 Šárka - 1.místo, Eliška - 2.místo, Verča - 3.místo, Libuška - 5.místo ; Kuba - 1.místo, Hubert - 6.místo
U12 Adéla - 6.místo ; Tom - 4.místo, Ládík - 5.místo
U14 Mája - 1.místo
U16
Lukáš - 5.místo
ženy Bára - 8.místo, Nikča - 21.místo, Pavla - 24.místo
masters Míra - 3.místo, Vláďa - 6.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde

12.5.2018 Gerzen, Německo - inline slalom

U8 Eliška - 1.místo, Verča - 3.místo
U10 Šárka - 3.místo
U14 Mája - nedojela
ženy Pavla - 10.místo
masters  Tomáš - 1.místo, Míra - 6.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde


Kalendář závodů sezóny 2017 najdete zde

23.9.2017 CILA celkové pořadí roku 2017

U8 Šárka - 1.místo, Eliška - 2.místo, Nelča - 3.místo, Verča - 4.místo, Libuška - 5.místo
U10 Kuba - 1.místo, Ládík - 3.místo, Hubert - 5.místo
U12 Radka - 3.místo, Tom - 2.místo
U14 Mája - 2.místo, Lukáš - 4.místo, Michal - 6.místo
ženy Bára - 2.místo, Nikča - 5.místo, Pavla - 6.místo
masters Tomáš - 1.místo, Petr - 5.místo, Míra - 6.místo, Honza - 7.místo, Vláďa - 9.místo, Pavel W. - 10.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

23.9.2017 Meziboří obří slalom

U8 Nelča - 1.místo, Eliška - 2.místo, Šárka - 3.místo, Libuška 5.místo, Verča - 6.místo
U10 Radka - 3.místo, Kuba - 1.místo, Ládík - 2.místo, Hubert - 4.místo
U12 Tom - 3.místo
U14 Mája - 1.místo, Lukáš - 3.místo
ženy Bára - 1.místo, Pavla - 4.místo, Nikča - 6.místo
masters Tomáš - 2.místo, Míra - 4.místo, Vláďa - 6. místo, Honza - 8.místo, Petr - 9.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

23.9.2017 Meziboří slalom

U8 Nelča - 1.místo, Šárka - 2.místo, Libuška - 4.místo, Eliška - 5.místo, Verča - 6.místo
U10 Radka - 1.místo, Kuba - 1.místo, Ládík - 2.místo, Hubert - 5.místo
U12 Tom - 2.místo
U14 Mája - 2.místo, Lukáš - 2.místo
ženy Pavla - 3.místo, Nikča - 5.místo
masters Tomáš - 1.místo, Petr - 5.místo, Honza - 6.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.


17.9.2017 Němčičky - World inline alpine finále

CILA cup
U8 Nelča - 1.místo, Eliška - 4.místo, Šárka - 5.místo, Verča - 7.místo
U10 Kuba - 3.místo

U12 Tom - 5.místo
U14 Mája - 1.místo, Michal - 3.místo, Lukáš - 4.místo
ženy Bára - 1.místo, Nikča - 3.místo
masters Tomáš - 1.místo, Honza - 3.místo, Míra - 4.místo

World CUP:
Bára - 6.místo, Nikča - 24.místo, Mája - 34.místo
Tomáš - 18.místo, 

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

16.9.2017 Němčičky - CILA cup

U8 Eliška - 1.místo, Šárka - 4.místo
U10 Kuba - 3.místo
U12 Tom - 4.místo
U14 Mája - 6.místo, Michal - 3.místo, Lukáš - 5.místo
ženy Bára - 3.místo, Nikča - 4.místo
masters Tomáš - 1.místo, Petr - 4.místo, Honza - 5.místo, Míra - 8.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.


1.9-5.9.2017 Nanjing, Čína - World roller games

Pavla: 
obří slalom - 9.místo.

Nikča:
slalom - 12.místo
obří slalom - 12.místo
kombinační závod - 7.místo.

Bára:
obří slalom - 5.místo
kombinace - 12.místo
teamová soutež - 2.místo.

kompletní výsledky jsou zde: slalom, obří slalom, kombinace, týmová soutěž


27.8.2017 Skawina, Polsko - závod otevřeného mistrovství Polska

U6 Verča - 1.místo
U8 Nelča - 1.místo, Šárka - 3.místo
U14 Mája - 1.místo
masters Míra - 2.místo, Tomáš - 3.místo,

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.


13.8.2017 Villablino, Španělsko - European championship 

ženy - Bára - 22.místo, Nikča - 32.místo, Pavla - 66.místo, Mája - 67.místo
muži - Míra - 30.místo, Lukáš - 58.místo,

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

12.8.2017 Villablino, Španělsko - European championship

U14 Mája - 19.místo, Lukáš - 16.místo
juniorky Nikča - 19.místo
ženy
 Bára - 8.místo, Pavla - 12.místo
masters Tomáš - 6.místo,

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

11.8.2017 Villablino, Španělsko - European championship

ženy Bára - 11.místo, Nikča - 33.místo, Pavla - 36.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.


29.7.2017 Martin, Slovensko

U8 Eliška 2.místo, Šárka - 3.místo, Nelča - 4.místo, Verča - 5.místo
U14 Mája - 4.místo
ženy Bára - 2.místo, Pavla - 5.místo
muži Tomáš - 5.místo, Míra - 6.místo, Petr - 7.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.


9.7.2017 Arrach, Německo - slalom Arracher Glasstrassenpokalrennen Max Schierer Bayerwald Inline Cup

U8 Eliška - 2.místo, Šárka - 3.místo, Hubert - 2. místo
U10 Kuba - 2.místo
U12 Tom - 4.místo
U14 Mája - 4.místo
ženy Bára - 4.místo, Nikča - 7.místo
masters Honza - 10.místo, Míra - 11.místo, Tomáš - 14.místo,

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

8.7.2017 Bad Kötzting, Německo - Bavarian Forest Dragons Cup, Max Schierer Bayerwald Inline Cup

U8 Šárka - 2.místo, Eliška - 5.místo, Hubert - 2.místo
U10 Kuba 2.místo
U12 Tom - 3.místo
U14 Mája - 7.místo
ženy Bára - 3.místo, 9.místo
masters Míra - 7.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.


2.7.2017 Degmarn, Německo - Degmarn Michael Sandel Cup

U8 Šárka - 4.místo, Eliška - 5.místo, Hubert - 5.místo
U10 Kuba - 4.místo
U12 Tom - 14.místo
U14 Mája - 8.místo
ženy Bára - 5.místo, Nikča - 11.místo
masters Tomáš - 1.místo, Pavel W. - 7.místo, Honza - 11.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

1.7.2017 Degmarn, Německo - Internationaler Inline Cup

U8 Šárka - 4.místo, Eliška - 5.místo, Hubert - 4.místo
U10 Kuba - 6.místo
U12 Tom - 9.místo
U14 Mája - 16.místo
ženy Bára - 4.místo, Nikča - 8.místo
masters Tomáš - 1.místo, Míra - 5.místo, Pavel W. - 6.místo, Honza - 9.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

1.7.2017 Degmarn, Německo - Skitty Cup

U8 Eliška - 2.místo, Šárka - 7.místo, Hubert - 3.místo
U10 Kuba - 1.místo
U12 Tom - 4.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde


25.6.2017 Vysoká Pec, Česká Republika

CILA cup
U8 Šárka - 1.místo, Libuška - 2.místo, Eliška - 3.místo, Nelča - 4.místo, Verča - 6.místo, Hubert - 5.místo
U10 Kuba - 4.místo, Vládík - 5.místo
U12 Radka - 1.místo, Tom - 4.místo
U14 Mája - 4.místo
ženy Bára - 5.místo, Nikča - 15.místo
masters Tomáš - 2.místo, Petr - 5.místo, Vláďa - 6.místo, Pavel W. - 7.místo, Míra - 9.místo,

World CUP:
Bára - 8.místo, Nikča - 18.místo, Mája - 38.místo,
Tomáš - 18.místo, Petr - 27.místo, Vláďa - 30.místo, Míra - 34.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

24.6.2017 Vysoká Pec, Česká Republika

CILA cup
U8 Šárka - 1.místo, Eliška - 2.místo, Nelča - 3.místo, Verča - 6.místo, Hubert - 3.místo
U10 Kuba - 4.místo, Vládík - 5.místo
U12 Radka - 1.místo, Tom - 6.místo
U14 Mája - 2.místo, Michal - 3.místo
ženy Bára - 2.místo, Nikča - 4.místo
masters Petr - 3.místo, Honza - 4.místo, Míra - 8.místo, 

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.


11.6.2017 Varšava, Polsko - world cup race

ženy Bára - 8.místo, Nikča - 26.místo
muži Tomáš - 24.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

10.6.2017 Varšava, Polsko - Polish open

U8 Eliška - 1.místo
U14 Mája - 1.místo
ženy Bára - 7.místo, Nikča - 12.místo
muži Tomáš - 22.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.


21.5.2017 Lenningen, Německo - world cup race

ženy Bára - 21.místo, Mája - 32.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde

20.5.2017 Lenningen, Německo - Baden-Würtembergischer Kreissparkassen Cup

ženy Bára - 7.místo

kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde