Zde uvádíme veškeré aktuality o dění v našem klubu

29-30.6.2019 Degmarn, Německo  - Světový pohár inline alpine slalom a Michael Sandel Cup

Po úvodním závodu světového poháru, jsme po týdnu zavítali do Německého Degmarnu na světový pohár s pořadovým číslem 2, který se jel v neděli.  V Meziboří bojovali závodníci s prudkým kopcem, zde bojovali závodníci s extremní teplotou 38°C ve stínu. Organizátoři nezklamali, připravili krásnou a jak je již zvykem dlouhou trať. Do druhého kola světového poháru postoupili a vybojovali následující umístění: Tomáš Procházka 22.místo, Jaromír Soukup 36.místo, Barbora Procházková 19. místo , Pavlína Procházková 22.místo a Nikola Pospíšilová 29.místo. Těsně pod čarou zaostala Martina Žáková. Za muže do druhého kola se nedostal Jan Matoušek.

Sobotní závod patřil již k německému poháru, kde se bojovalo ve všech kategorií

U8 dívky : 1. Vrabcová Veronika sobotní i nedělní závod

U10 dívky: 5. Soukupová Eliška, 8. Žáková Šárka, 10. Žáková Libuška v nedělním závodě 3.místo, 13. Vrabcová Nela

U12 chlapci: 2. Matoušek Jakub

U14 dívky: 18. Krutská Adéla

U14 chlapci: 8. Matoušek Tomáš

U21 dívky: 9. Pospíšilová Nikola

ženy: 9. Procházková Barbora, 11. Procházková Pavlína

Masters: 1. Procházka Tomáš, 6. Soukup Jaromír


22-23.6.2019 Meziboří, ČR - inline obří slalom, slalom

Po roce jsme opět hostili jeden z úvodních závodů světového poháru inline alpine. Zároveň oba závody byly klasifikovány do seriálu závodů Českého poháru (CILA CUP 2019).V sobotu se závodilo v obřím slalomu a náročnost poměrně prudkého kopce si vybrala svou daň v podobě velkého počtu závodníků, kteří nedokázali všechny branky projet a úspěšně dokončit své 2 jízdy. K náročné trati si s námi ještě navíc pohrávalo počasí, kdy v prvním kole se ještě podařilo odjet závod na suché trati, avšak před druhým kolem poměrně vydatně zapršelo a tak se přezouvaly kolečka na mokro a závodilo se na mokré trati. Muži měli situaci ještě složitější, jelikož trať postupně osychala až nakonec bylo rozhodnuto, že tato poslední kategorie v pořadí se odjede na suché trati a proto následovalo opět přezouvání koleček tentokrát zpět na suchá kolečka. O náročnosti tratě svědčí téměř 40 nedokončivších závodníků z celkového počtu 140 startujících. Nejlepší výsledky již tradičně zaznamenali naše bruslařské naděje, kdy Verča vyhrála v U8 a v U10 naše děvčata posbírala všechna pódiová umístění (Nela 1., Libuška 2. a Šárka 3. - těsně pod stupni vítězů na 4. místě skončila Eliška). Velmi pěkným výsledkem je také 3.místo Kuby (kategorie U12) a vítězství Toma Matouška v kategorii ml. Žáci (U14).
V neděli již přišel na řadu závod světového poháru ve slalomu. Trať se ukázala opět velmi náročná a i v této oproti sobotě trochu pomalejší disciplíně opět nedokončilo závody mnoho borců včetně žen a mužů ze špičky pořadí světového poháru. Z našich velmi pěkný výsledek vybojovala Bára, která skončila na 16. místě z 54 závodnic světové špičky a do první třicítky se také dostala Nikča (29.). Dalším našim dvěma nasazeným závodnicím (Pavle a Máje) se nepodařilo dokončit 1. kolo. Mezi muži si ze 63 startujících odnesl nejlepší výsledek Tomáš P., který skončil 36. Honza a Míra také nedokončili 1. kolo.
V nedělním závodě Českého poháru mezi nejmenšími opět vyhrála Verča a tentokráte získala vítězství v kategorii U10 Eliška, Šárka skončila 2., Libu 3. a Nelča 4. V U12 si Kuba dojel opět pro 3. místo a v ml. žácích Tom skončil také 3. za dvěma Lotyšskými závodníky. V kategorii žen Barča také skončila 3. a Nikča 4., v kategorii masters také Tomáš P. bral 3. místo.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky

1.6.2019 Gerzen, Německo - inline slalom

Dnes jsme vyrazili otestovat formu do Německého Gerzenu a myslíme, že to nedopadlo vůbec špatně.
Verča v nejmladší kategorii vypálila holkám rybník, a s velkým náskokem dojela na 1.místě. Nelča nezůstala pozadu a nečekaně vybojovala 2.fleka. Další cenný kov brala Mája v kategorii starších žákyň, kdy 3.místem potvrdila, že i v Jirkově nám to jezdí.
Tomík se rval jako lev, a zůstal těsně pod pódiem na bramboře. V ženách dojela Bára na 7. a Pája na 9.místě.
Třešničku na dort zasadil nakonec Tomáš, který všem v kategorii masters ukázal záda, a sezónu odstartoval stejně jako Verča 1.místem.

Gratulujeme!

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky


10.3.2019 Bublava - Krušnohorský pohárek

Po velmi krušné sobotě jsme doufali ve zlepšení počasí na poslední závod, ale bohužel se předpověď vyplnila na 100% a po celou dobu závodů vytrvale pršelo s menší či větší intenzitou. Díky nepřízni počasí bylo vedením závodu rozhodnuto, že menší kategorie U8 a U10 pojedou pouze 1 kolo s tím, že nejstarší zvládnou obě standardní kola. Pro nejlepší výsledek v sezóně si dojela velmi pěknou jízdou Verča, která díky 1.místu uhájila velmi těsně druhou pozici v celkovém pořadí Krušnohorského pohárku kategorie U8. Nejlepší výsledek také vybojovala Eliška v kategorii U10 díky zisku 2.místa. Tímto se také posunula v celkovém pořadí na pěkné 4.místo. Kubovi se sice poslední závod příliš nepodařil, nicméně díky velmi kvalitním výsledkům v celé sezóně suverénně získal 2.místo za bezchybným D.Jandou ze špičáku.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.    

9.3.2019 Neklid - Krušnohorský pohárek

.I přes úvodní předzávodní vichřici s padajícím sněhem se nakonec počasí umoudřilo ještě před startem 1.kola a zůstal pouze velmi silný protivítr spolu s mlhou. Nicméně povrch byl i přes slabý noční mráz na povrchu dobře promrzlý a první kolo se tak stihlo na stejně umrzlé trati. Proto také většina závodníků zajela lepší čas v tomto prvním kole. Druhé kolo se již odjelo za slunného počasí, avšak stále s velkou loterií protivětru a také velmi rychle měknoucí tratí. Nakonec se velmi dobře zadařilo Verče a Elišce, které obě dosáhli na 4.místo a nejlepší byl již tradičně Kuba s 2.místem.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

24.2.2019 Klínovec - Krušnohorský pohárek

I přes velmi teplé počasí byl kopec velmi dobře připraven a umožnil tak velmi kvalitní podmínky pro všechny závodníky v obou odjetých kolech. Nejvíce se již tradičně dařilo Kubovi, který vybojoval 2.místo a velmi pěkný výsledek také získal Tobík svým 3.místem.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.    

16.2.2019 Paseky n.J. - Leki Cup

Na tento závod z našeho týmu vyrazil pouze rodinný tým Vrabců. Ve startovním poli bylo téměř 200 závodníků ve všech kategoriích, proto bylo jasné, že původně plánované 2 kola se zvládnout nepodaří. Za slunného počasí jsme tak díky délce závodů využili tento kopec pro kvalitní tréninkovou přípravu na další závody. I přes velmi nabitou konkurenci se naše závodnice neztratily a Verča v U8 dosáhla na 14.místo a Nelča v U10 získala 16.místo.
Kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde.

3.2.2019 Klíny - Krušnohorský pohárek

V celodenním velmi hustém sněžení a silném bočním větru jsme absolvovali závody na tradiční trati pod sedačkovou lanovkou s mírným protikopcem před cílovou brankou. I v těchto náročných podmínkách se nám podařilo získat několik pěkných umístění. Verča získala 4.místo těsně následovaná Zuzkou. Eliška vybojovala 5.místo, Nelča 6.místo a Libuška 8.místo. Nejlepší výsledek vybojoval tradičně Kuba svým 1.místem a také statečně bojoval s tratí Vládík což mu vyneslo 9.místo.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

2.2.2019 Pyšná - Krušnohorský pohárek

Na velmi dobře připraveném kopci jsme byli schopni bez problémů odjet 2 kompletní kola všech kategorií. I přes nepříliš dobré povětrnostní podmínky v podobě mlhy a občasného deště byly odjety 2 regulerní závodní kola. Především v nejmladší kategorii děvčat jsme získali téměř všechny vyhlašované pozice, což je velmi dobrá zpráva pro budoucnost našeho klubu. 1.místo získala Zuzka následována Verčou na 2.místě a svou sestrou Viky na 4.místě. Nicméně i v dalších kategoriích se nám neméně dařilo. V děvčatech získala Nelča cenné 4.místo a Eliška S. byla v těsném sousedství na 5.místě. Mezi chlapci zaujal Vládík 6.místem.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky

5.-6.1.2019 Rokytnice n. Jizerou - Leki Cup

S našimi nejmenšími závodníky jsme vyrazili na letošní první závody, které se konaly v Rokytnici n.Jizerou. Leki cup jsme již v loňském roce úspěšně vyzkoušeli s našimi nejmenšími lyžařkami a proto jsme naplánovali i letos účast na několika závodech tohoto pohárku. Sobotní závod byl ve znamení celodenního deště, který sice udržel celou dobu měkkou trať, ale o to více byla náročnější. Navíc toto byla pro skoro všechny závodníky první letošní zkušenost s jízdou v branách z důvodu velmi špatného počasí, které nám nedovolilo zprovoznit náš areál na Pyšné. V neděli již přišla i do Krkonošského střediska zima a po celonočním mrazu byla trať kvalitně promrzlá. Bohužel si s nástrahami tratě neporadila Eliška, která ve spodní části chytila špicara a s vypnutou lyží musela ukončit závod. V obou dnech se velmi dařilo nejmladší Verče, která získala v obou dnech těsně 3.místo. Věříme že v příštím závodě se již podaří soupeřky o pověstný chloupek předjet a dosáhne lepšího umístění.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.   

5.-6.1.2019 Pec pod Sněžkou - UKZ(SL+GS)

Přijeli jsme v pátek přímo ze Říček a stihli se ještě rozlyžovat na slalomkách při večerním lyžování na Javoru, kde se bude závodit.V sobotu bohužel nepřálo počasí a od rána pršelo, přesto se pořadatelé pokusili závod uskutečnit. Žáci všech kategorií odjeli 1.kolo, ale pro nepřízeň počasí a technické problémy byl celý závod zrušen.V neděli bylo již počasí téměř ideální, trať pro GS pěkně upravená, tvrdá a rychlá. I během závodu a s přibývajícími projetými závodníky držela v celkem dobrém stavu. Bohužel v kategorii starších žáků došlo k několika úrazům a přerušením závodu, proto bylo rozhodnuto, že 2. kolo ml. žáci neodjedou. Pro Tomáše možná dobré rozhodnutí, protože do závodu nastoupil ne úplně fit...
Výsledky UKZ závodů jsou na stránce závody a výsledky.   

3.-4.1.2019 Říčky v Orlických horách - UKZ (SG)

Den před závodem napadla spousta sněhu, přesto byla trať, kterou pořadatel vytyčil na červené sjezdovce, dobře připravená. Přestože sněžilo během celého čtvrtečního závodu, tak se dařilo udržet trať i závod v mezích regulérnosti a závod svižně odjet. Závodu jsme se zúčastnili po boku závodníků TJ Klínovec s jejich trenérem Janem Novákem, kterému děkujeme za rady k závodu a prohlídku tratě. Trať nebyla technicky náročná a většina závodníků i bez zkušeností z SG si s ní poradila, vzhledem k neustálému sněžení byla trať pomalá. V pátek nás na prohlídce přivítalo sluníčko, které rychle schovaly mraky, ale závod proběhl alespoň pro kategorie mladších žáků bez sněžení. Trať byla opět kvalitně připravená, bez technických záludností a o poznání rychlejší než ve čtvrtek.

15.-18.12.2018 Kouty - UKZ 2018/2019

Díky přestupu do mladších žáků již Tomík nezávodí pouze v lokálních závodech Krušnohorského pohárku, ale závody jsou uspořádány v rámci téměř celé republiky a proto konkurence je na mnohem vyšší úrovni. Proto i letošní příprava začala dříve nežli v jiných sezónách a již během podzimu absolvoval dvě  3,5 denní soustředění na ledovcích. 
Jak již bylo zmíněno o prvním závodním víkendu se konaly dvoje závody a sice 15. a 16.12. se jely závody ve slalomu a následně 17. a 18.12. se jely závody v obřím slalomu. 
Areál v koutech byl zavřený, ale závody pořadatel uspořádal na vysoké úrovni, nemám však srovnání s jinými žákovskými... sjezdovka pro SL byla dobře připravená, trať držela. Časový plán byl dodržovaný a pěkně odsýpal. Starší a mladší žáci měli různé tratě hned vedle sebe, takže se jednak nevyjela tak velká koryta a byla svižnější přestavba a prohlídka druhého kola. Nevýhodou byl malý zbývající prostor na sjezdovce na rozježdění...GS byl dlouhý (SO i NE 38bran), podklad trochu horší než na SL, ale celkem držel. Vzhledem k počtu závodníků a délce dne se jelo s jednou prohlídkou a průběžnými korekcemi trati mezi kategoriemi.
Tomík se tak na svých prvních závodech úplně neztratil, ale je znát, že je jednak mladší v kategorii a méně vyježděný.
Výsledky:
So - SL - vypadl v 1.kole, Ne - SL - 32. z 62
Po - GS - 37. z 65, Út - GS - 41. z 56
Celkově však dobrá zkušenost. Přejeme mu hodně štěstí při získávání zkušeností v této první sezóně závodění na neznámých kopcích po celé ČR.


13-14.10.2018 Saitama Oto - inline alpine - Mistrovství světa

Letošní Mistrovství Světa se konalo v Japonsku ve městě Saitama, které leží nedaleko Tokia. Českou republiku reprezentovali hned 4 naši závodníci ve třech disciplínách - slalomu, obřím slalomu a kombinaci. Mistrovství se zúčastnilo 9 států. Trať byla mírná, avšak respekt budila startovací rampa, která byla vysoká 4 m. Ale všichni ji zvládli bez problémů. Nejlépe si vedla Barbora Procházková, která si přivezla 2 tituly "vícemistra světa" a jedno třetí místo. Ale ani ostatní se neztratili. Svůj nelepší životní výkon podala i Pavlína Procházková, které medaile v obřím slalomu unikla jen o vlásek a skončila tedy 4., v dalších dvou disciplínách obsadila 5. a 6. místo. I třetí žena Nikola Pospíšilová se vešla do první desítky - skončila 3 x na 9. místě. Posledním, kdo se dostal do reprezentace a jediným mužem byl Tomáš Procházka, ten vybojoval krásné dvě 6. místa a jednou skončil 8. Všem gratulujeme.

A poděkování patří i Ústeckému kraji, který naše závodníky podpořil.

22.9.2018 Březno - překážkový inline závod - Březenská brusle

Dnes jsme s inline kroužkem uspořádali inline překážkový závod - Březenská brusle. Závod pro veřejnost. Děti, rodiče i prarodiče závodili na cca 350m dlouhé dráze. Celkem po cestě měli 16 překážek a všichni si s nimi poradili bravurně. Všem touto cestou děkuji za účast, pomoc a sponzorům za podporu. Foto z akce naleznete ve fotogalerii.

16.9.2018 Spořice - inline slalom mistrovství ČR

Dobojováno, dvoudenní MČR a CILA CUP 2018 za námi. Pro náš oddíl velmi úspěšné zakončení české inline sezóny 2018. Velká gratulace vítězům a čest poraženým.

Mistři ČR 2018 v inline Alpine slalomu
Eliška Soukupová 2008-mladší
Jakub Matoušek 2008-mladší
Tomáš Matoušek 2007-2006
Martina Žáková 2005-2004
Tomáš Procházka 1978-starší

Mistři ČR 2018 v inline obřím slalomu
Eliška Soukupová 2008-mladší
Jakub Matoušek 2008-mladší
Tomáš Matoušek 2007-2006
Martina Žáková 2005-2004
Barbora Procházková 2001-1979
Vlastimila Žáková 1978-starší
Tomáš Procházka 1978-starší

Vicemistr ČR 2018 v inline Alpine slalomu
Šárka Žáková 2008-mladší
Adélka Krutská 2007-2006
Lukáš Pospíšil 2003-2002
Barbora Procházková 2001-1979
Vladimír Dufek 1978-starší

Vicemistr ČR 2018 v inline obřím slalomu
Libuška Žáková 2008-mladší
Adélka Krutská 2007-2006
Vladimír Dufek 2007-2006
Lukáš Pospíšil 2003-2002
Nikola Pospíšilová 2001-1979

Druhý vicemistr ČR 2018
Libuška Žáková 2008-ml. ve slalomu
Šárka Žáková 2008-ml. v obřím slalomu
Vladimír Dufek 2007-2006 v obřím slalomu
Nikola Pospíšilová 2001-1979 ve slalomu
Pavlína Procházková 2001-1979 v obřím slalomu
Vladimír Dufek 1978- st. v obřím slalomu.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

8.9.2018 Varšava - inline slalom

V sobotu se jel závod Polského poháru dle jednotlivých kategorií. Musíme konstatovat, že to byl velice dlouhý den. Organizace skřípala, rozhodčí moc nefungovali. Mája bohužel v obou závodech spadla a to se projevilo na jejím umístění - v sobotu skončila 12. a v neděli se nedostala do 2. kola. Celkově ve SP skončila na 42. Místě, což je pro ní jako nejmladší z našich velmi dobrý výsledek. Lukáš byl na tom podobně jako Mája v sobotu spadl, ale spravil si chuť ve 2. jízdě 4.místem a v závodě skončil na 13. místě, v neděli do 2. kola SP také nepostoupil. Nikča v sobotu v juniorkách skončila 18. a v neděli ve SP 29. V celkovém pořadí obsadila 23. místo.
Pavla byla v sobotu 9. a v neděli ve SP 31. Celkově skončila v SP na 30. příčce. Nejlépe si vedla Barča, která byla v sobotu 7. a v neděli 18. V celkovém hodnocení SP skončila na 15. místě. Tomáš v sobotu mezi muži skončil 10., v neděli v SP nedojel 2. kolo a tak v celkovém hodnocení skončil na 35. místě.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

2.9.2018 Most, Matylda - inline maratón

Naši závodníci se opět ukázali ve velmi dobrém světle a získali mnoho cenných umístění. 

19.8.2018 Villablino - inline slalom

Hned první páteční den začal týmovou soutěží, kde si tým ve složení Gabriela Kudělásková, Barbora Procházková, Alexandr Adam a Jan Möller dojeli pro 2. místo a vybojovali tak stříbrnou medaili pro Českou republiku.
Páteční den pokračoval ve večerních hodinách světovým pohárem, kde jsme urvali další pěkný výsledek - Barbora Procházková skončila na 14. místě.
Sobotní závod pokračoval paralelním slalomem, kde nám po prvním vyřazovacím kole zbyly 2 želízka v ohni - Barbora Procházková nám vydržela bojovat až do semifnále, kde z toho bylo skvělé 4. místo. Ovšem další 4. místo zůstalo v rodině a vybojoval si ho Tomáš Procházka.
Neděle se nesla ve znamení dalšího slalomu, který byl zároveň mistrovstvím Evropy - mezi ženami Barbora Procházková skončila o kousek za nejlepší 10 a brala tak 12.místo, mezi muži exceloval Tomáš Procházka, který skončil v Masters kategorii na krásném 2. místě.
Musíme však ještě zmínit, že v nejmenší kategorii jsme měli 2 benjaminky Elišku a Šárku, které bojovaly, co to šlo, avšak nám musí ještě trochu povyrůst Gratulujeme celému týmu LK Jirkov!
Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

4.8.2018 Spišská Nová Ves - inline slalom

Náš klub byl na tomto východoslovenském závodě reprezentován pouhými dvěma závodníky, kteří však reprezentovali velmi vzorně.
Další pódiová umístění získali Barbora Procházková a Tomáš Procházka, kteří ve svých kategoriích obsadili 2. místa. 
Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

29.7.2018 Tortoreto Lido - inline slalom

Vzhledem k teplotám závod začal v pozdních odpoledních hodinách a skončil již za tmy. V době, kdy již měla probíhat prohlídka tratě se teprve stavěla rampa, ohraničení trati, vlastní trať atd. Neprofesionální byl startér, rozhodčí, žádné osvětlení kromě pouličního atd. To vše se podepsalo na výkonu nejen našich sportovců. Závod v sobotu z 96 startujících dokončilo pouze 57 závodníků a v neděli to nebylo o moc lepší z 86 startujících 52. Při závodech nikde nebyly k nahlédnutí průběžné ani oficiální výsledky.
V sobotu ve své kategorii výborně zajel závod v žácích Lukáš Pospíšil na 3. místě.
V neděli situace pro náš tým nedopadla o moc lépe. Nejlépe z žen si vedla Barbora Procházková, která obsadila 12. místo a Nikola Pospíšilová skončila na 20. místě.
Gratulujeme a držíme palce do dalších závodů, které se budou konat ve Španělském Villablinu 17.-19. 8. 2018.  
Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

9.7.2018 Degmarn - inline slalom

Jak už to bývá, konkurence v Německu je při zvětšení kvóty pro pořadatele velmi vysoká.
I tak naši zase zabodovali. Barbora Procházková skončila na 12. místě. Z žen se do druhého kola kvalifikovaly ještě Nikola Pospíšilová, která nakonec skončila 23. a Pavlína Procházková, která brala body za konečné 27. místo. Pátá nasazená žena Martina Žáková skončila těsně za postupovým místem na 43. místě.
V mužích si nejlépe vedl Tomáš Procházka, který skončil na 23. místě. Zbylí nasazení muži se do druhého kola neprobojovali.
Kromě Světového poháru se v neděli konaly i závody pro mladší kategorie a v sobotu pak pro všechny věkové kategorie slalom a pro přípravku a předžáky ještě navíc závod obratnosti zvaný "Skitty cup". A i tady se naši neztratili a posbírali řadu cenných umístění:
U8 - mladší přípravka - Soukupová Eliška 3 x 3. místo
U10 - přípravka - Matoušek Jakub 2 x 1. místo a 1 x 3. místo
Masters - Procházka Tomáš 1. místo
Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

1.7.2018 Bad Kötzting - inline slalom

V sobotu v obřím slalomu jsme bodovali téměř ve všech kategoriích. Ty nejmladší kategorie jsme bezkonkurenčně ovládli - U8 (mladší přípravka) 1. Soukupová E., 2. Vrabcová V., 3. Žáková L. , U10 (přípravka) - 2. Vrabcová N., 3. Žáková Š., 1. Matoušek J., Kategorie U12 (předžáci) - 2. Matoušek T., v mladších žákyních bodovala Žáková M. 2. místem, v juniorech Pospíšilová N. 3. místem, v ženách Procházková B. také 3. místem a kategorii masters vyhrál Procházka T..
V neděli se do slalomu postavilo celkem 133 závodníků a ani zde se naši neztratili. Opět jsme získali spoustu cenných umístění:U8 (mladší přípravka) 1. Soukupová E., 2. Vrabcová V., 3. Žáková L. , U10 (přípravka) - 2. Žáková Š., 1. Matoušek J., Kategorie U12 (předžáci) - 4. Matoušek T., mladší žákyně Žáková M. 3. místo, v juniorech Pospíšilová N. brala 4. místo, v  kategorii masters vyhrál Procházka T.
Do finálové jízdy nejlepší patnáctky se probojovalo celkem 2 závodnice - Procházková B., Pospíšilová N.
Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

23.6.2018 Meziboří - inline slalom

Počasí nebylo k závodníků příliš nakloněno - každý den se jedno kolo jelo v dešti na mokrém povrchu, přesto to nemělo na závodní výkony žádný vliv. A přihlížející diváci viděli špičkové výkony. Závodů se zúčastnilo celkem 131 závodníků ve 14 věkových kategoriích v rozmezí od 4 do 58 let z celé ČR, Slovenska, Německa, Itálie, Lotyšska, Srbska, Polska, Španělska, Švýcarska a Ukrajiny.
V takto velkém startovním poli se Čeští závodníci vůbec neztratili. Nejvíce pódiových umístění získali závodníci z pořádajících klubů LK Jirkov a Ski club Krušnoborci.
Závodů Světového poháru se zůčastnilo 98 závodníků. Představila se zde celá světová špička, chyběli pouze Japonci. 
Vítězství si odnesli Němci Marina Seitz a Simon Schachtner. Do první desítky zasáhla 9. místem Barbora Procházková. Celkem se do první třicítky dále probojovali z České republiky 3 ženy a 4 muži.
Všichni ocenili nejen závodní trať, ale i zázemí, které poskytlo město Meziboří. Velký dík patří všem členům Ski club Krušnoborci a LK Jirkov za perfektně a profesionálně zvládnutou organizaci celé akce. 
Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

9.6.2018 Bublava - duatlon Krušnohorský pohárek

O tomto víkendu máme pauzu mezi závody Inline Alpine a proto naši borci vyrazili na Bublavu za jedním z letních závodů Krušnohorského pohárku. Díky příjemnému počasí dorazilo na tento závod mnoho závodníků a proto byla konkurence velmi kvalitní. Nicméně i přesto dokázal Kuba vyhrát a Tom získal cenné pódiové umístění.
Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

2.-3.6.2018 Turnov - inline slalom

Turnov nás přivítal velmi pěkným počasím. Na pro všechny neznámé trati se především všichni museli vypořádat s prudkou zatáčkou hned za cílem, kterou si všichni při prohlídce trati dobře nastudovali a proto také zvládli bez sebemenších problémů. Na úvodní závod světového poháru Inline Alpine vyrazil náš klub v plné sestavě a díky tomu jsme získali mnoho pódiových umístění. Zde zmíním tedy ty nejlepší: Šárka, Kuba, Mája, tito závodníci získali vítězství v sobotu a Tomáš, který dokázal zvítězit v kategorii masters v Neděli.

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.

12.5.2018 Gerzen, Německo - inline slalom

Tuto sobotu vyrazili naši závodníci na první prověrku výkonnosti do jihoněmeckého městečka Gerzen poblíž Landshutu. Dosažené výsledky jsou velmi dobrým zahájením letošní sezóny a těšíme se na další závody a kvalitní výsledky. V kategorii U8 Eliška 1. a Verča 3. V kategorii U10 Šárka 3. V kategorii Masters Tomáš Procházka 1. Míra Soukup 6. V kategorii žen Pavlína Procházková 10. 

Výsledky všech našich závodníků jsou k dispozici na stránce závody a výsledky.  


Všechny starší příspěvky a články naleznete v sekci archiv.