Zde uvádíme veškeré aktuality o dění v našem klubu

29. - 30.8.2020 Vyšší Brod, Cila cup

V sobotu při tréninku nás potrápilo deštěm, ale pořadatelé zabojovali a připravili regulérní podmínky na první i druhé kolo, které se odjelo za suchých podmínek. Po vyhlášení jsme všichni společně poseděli, probrali tréninkovou a závodní taktiku a nakonec nás déšť vyhnal soustředit se na druhý závodní den.
V neděli se na nás ihned od rána počasí mračilo. I tak se první kolo stihlo odzávodit na suchu. Ihned po dojetí posledního závodníka se spustil déšť, který nás provázel celé druhé kolo. I přes nepřízeň počasí se druhým kolem většina závodníku probila bez větších obtíží. 
Kompletní výsledky jsou v sekci závody a výsledky.   


01.03.2020 Klínovec, Krušnohorský pohárek

Dnes na těžké trati obhájila Terezka v U8 první místo🏆🥇. V U10 si Eliška polepšila o proti včerejšku o jedno místo a skončila těsně pod bednou na 4.místě. Kubovi v U12 to dnes nevyšlo a skončil těsně pod bednou také na 4.místě. Nelča v U12 po prvním kole byla na 6 místě ve veliké konkurenci, ale v druhém kole měla pád a závod nedokončila. Verča, Libuška a Tobík bojovali. Pochvala dětem, organizátorům Telnici a TJ Klínovec LO za půjčený kopec👍.
Kompletní výsledky jsou v sekci závody a výsledky.  

29.2.2020 Klínovec, Krušnohorský pohárek

Dnešní závod na Klínovci, opět jsme byli vidět. V U8 vyhrála Terezka, U10 Eliška se dělila o páté místo a Kubík v U12 si k narozeninám vyjel 2 místo. Verča, Libuška, Nelča a Tobík bojovali se ctí. Zítra opět na Klínovec na závod č.6. Tak zabojujem .
Kompletní výsledky jsou v sekci závody a výsledky.  

16.-19.12.2019 San Candido, Itálie - lyžařské soustředění

Již tradičně náš klub vyrazil na předvánoční lyžařské soustředění před zahájením závodní sezóny. Netradičně nás toto středisko letos přivítalo velkým množstvím přírodního sněhu a nezvykle teplým počasím. Toto nás však nijak nezaskočilo a velmi dobře jsme se všichni rozjezdili do nové lyžařské sezóny.


Všechny starší příspěvky a články naleznete v sekci archiv.