Zde uvádíme veškeré aktuality o dění v našem klubu

01.03.2020 Klínovec, Krušnohorský pohárek

Dnes na těžké trati obhájila Terezka v U8 první místo🏆🥇. V U10 si Eliška polepšila o proti včerejšku o jedno místo a skončila těsně pod bednou na 4.místě. Kubovi v U12 to dnes nevyšlo a skončil těsně pod bednou také na 4.místě. Nelča v U12 po prvním kole byla na 6 místě ve veliké konkurenci, ale v druhém kole měla pád a závod nedokončila. Verča, Libuška a Tobík bojovali. Pochvala dětem, organizátorům Telnici a TJ Klínovec LO za půjčený kopec👍.
Kompletní výsledky jsou v sekci závody a výsledky.

29.2.2020 Klínovec, Krušnohorský pohárek

Dnešní závod na Klínovci, opět jsme byli vidět. V U8 vyhrála Terezka, U10 Eliška se dělila o páté místo a Kubík v U12 si k narozeninám vyjel 2 místo. Verča, Libuška, Nelča a Tobík bojovali se ctí. Zítra opět na Klínovec na závod č.6. Tak zabojujem .

16.-19.12.2019 San Candido, Itálie - lyžařské soustředění

Již tradičně náš klub vyrazil na předvánoční lyžařské soustředění před zahájením závodní sezóny. Netradičně nás toto středisko letos přivítalo velkým množstvím přírodního sněhu a nezvykle teplým počasím. Toto nás však nijak nezaskočilo a velmi dobře jsme se všichni rozjezdili do nové lyžařské sezóny.

Všechny starší příspěvky a články naleznete v sekci archiv.